У день Злуки – тримаймося за руки!

22 січня о 17:30 год. приходь на пішохідний міст для того, щоб разом з нами утворити живий ланцюг — символ духовної єдності та свободи українського народу.
Відзнач День Соборності України разом з нами!

http://www.memory.gov.ua/news/100-rokiv-progoloshennya-nezalezhnosti-ukrainskoi-narodnoi-respubliki

Інформація про подію, що вже відбулась:

Отже, збір був оголошений о 17-30 на пішохідному мосту. Спочатку діти показали свої знання з історії України, відповідаючи на запитання вікторини. Потім старші учасники запалили смолоскипи, що надало урочистості. Не зважаючи на мороз та пізню пору ми цього року не відчули брак дружніх рук – було нас сотня і два береги успішно поєднано! Лунали гасла: “Слава Україні – Героям слава!” та інші, а на завершення всі дружно виконали Славень України.

Насамкінець додам, що у акції “У день Злуки – тримаймося за руки!” вперше у Києві взяв участь наш пластун Володимир Мордас 2010-го року. А вже наступного ми за його прикладом почали єднати береги Стиру у Вараші. Тут потрібно згадати і 21 січня 1990 року, коли живий ланцюг єдності простягнувся через країну до Києва. Але найприкріше, що 22 січня цього року ми мали би відзначати всенародне свято – 100-ліття створення Української Народної Республіки. На жаль нинішні владці не спромоглися відчути себе частинкою історії творення України, як держави, то ж доведеться сподіватись на молодь, яка уже підростає. Слава Україні!