Скромну дату – перші 20 років відзначають цього року пластуни Вараша, адже 12 лютого 1998 року було зареєстровано нашу станицю.

У цю неділю ЗОШ № 5 заполонила сотня пластунів, а також їхніх батьків, друзів, гостей. Повсюди лунав гучний сміх, діти змагалися, бігали, співали, гралися, знайомились, пили узвар, відгадували загадки, вітали станицю зі святом, показували імпрези, знищували солодощі, торти та смаколики, та всього й не перерахувати…

А тепер трошки офіційніше.

Отже, громадська молодіжна організація “Станиця Вараш Пласту – національної скаутської організації України” для святкування ювілею не дарма обрала ЗОШ 5 – адже тут уже декілька років діє гурток за програмою “Юний пластун”, а директор Руслан Федорович Пашко всіляко  підтримує цей рух. Перше слово на урочистостях, звісно, сказав господар закладу Руслан Пашко, доповнили його виступ начальник управління освіти Олена  Корень, директор МЦ СССДМ Світлана Пашко, вітали друзі-пластуни з Володимирця, колеги по туризму “Ольбери”, батьки, перші пластуни міста.

Хоч пластуни й уміють дати собі раду, та столи для “солодкої” частини програми накривали їхні мами, адже в цей час діти, розділені по командам, брали участь у напруженому та цікавому квесті, підготовленому нашою волонтеркою Вікою Радчук, та реалізованому комендантом заходу Володимиром Петруком разом зі старшими пластунами.

Також добрим словом тут згадаємо підприємців Анатолія Бортніка та Олексія Ігнатюка, які надали солодощі до нашого столу, Степана Жданюка – за канцтовари і «Комп‘ютерний Всесвіт»- за ремонт оргтехніки.

Ну а одна з керівників володимирецького Пласту – Оксана Приходько – на церемонії відкриття склала пластову Присягу, з чим її вітає все пластове товариство.

Свято скінчилось, тож – до праці!

Більше фото – в альбомах 2018. День станиці. (11.02) та Пласту Вараша – 20! (11/02/2018).