Хоча березень цьогоріч більше схожий на четвертий місяць зими, та це не завадило пластунам використати його з максимальною користю. Так 6 березня  у  юнацькій бібліотеці було проведено поетичний марафон “Тарас Шевченко. Пишаємося славою твоєю”, у якому ми теж взяли участь. Діти читали вірші Великого поета різними мовами.

14 березня юнаки взяли участь у мітингу до Дня добровольця, який вперше відзначили у нашому місті, як державне свято.

Весняні канікули пластуни розпочали з мандрівки заміською зоною. Оскільки участь в основному брали діти, які не так давно пластують, то це була гарна нагода познайомитись між собою, а також з весняно-зимовою природою – адже вийшли ми аж до стариці річки Стир. Старше юнацтво було в ролі інструкторів і навчало дітей в’язати вузли, стріляти з пневматичної гвинтівки, розпалювати вогонь без сірників тощо, а сонячна днина нагадала нам усім, що на календарі таки весна 🙂

На перші вихідні березня пластуни Софія Пасевич, Аделіна Телюк та Петро Єржикевич їздили на відому не тільки на Рівненщині пластову оселю “Волошки”, де навчались надавати першу медичну допомогу. Сьогодні, 28 березня, трапилась нагода передати свої знання дітям, що займаються у підліткових клубах міського центру соціальних служб. Вишкіл проходив  у юнацькій бібліотеці і був корисним усім присутнім.