Компас вказав на весну

1 квітня  юні туристи Рівненщини таки діждались весняної погоди – ліс очистився від снігу, заспівали пташки і розпочалися старти “Зеленого стадіону” – змагань орієнтувальників. Завдяки Вараському МЦ СССДМ ми змогли теж взяти участь у довгоочікуваному старті, який відбувся у новоставських лісах поблизу села Руда Красна Рівненського району.

Цього разу у нашій команді  було поставлено за  мету навчання для новачків та перевірка готовності  орієнтувальників з досвідом. Адже основне – зрозуміти карту, повчитись, пробігтись незнайомим лісом, познайомитись з іншими учасниками, побути, врешті-решт, цілий день на природі – ось  завдання, яке ми і виконали. Щоправда, наш Павло Вишневський таки отримав заслужену нагороду – подарунок та диплом за ІІІ місце за підсумками усіх турів змагань 2017 року.

Паралельно із “Зеленим стадіоном” тут же відбувся традиційний квест поколінь «Ми обираємо туризм!», де учасниками є гуртківці та їх батьки, керівники гуртків  і який проводився з нагоди 100-річчя позашкільної освіти в Україні. 
Змагання проводились у трьох напрямках:
– туристсько-краєзнавча вікторина «Я мандрую Рівненщиною», де учасники випробовували себе на знання історії та географії рідного краю – наше ІІІ місце;
– туристська естафета «Стежки здоров’я», де учасники демонстрували свої технічні навички складання намету, розпалювання вогнища, подолання переправ і, звичайно, злагодженої командної роботи – наше І місце;
– спортивне орієнтування «Випробуй себе», де кожна команда отримавши на старті карту місцевості, мала завдання знайти та відмітити всі зазначені контрольні пункти.
Усі переможці були нагороджені дипломами і призами управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації та комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів». 

По завершенню цих змагань ми були запрошені на закриття  Відкритого злету туристів НУВГП «Берези-2018», що теж проходив поруч, де виконали кілька туристських пісень і аж тоді покинули гостинний, вже по весняному теплий ліс.