Легенди Горині

“Легенди Горині” – таку назву мало Свято Весни Рівненської округи, яке відбулось 18-20 травня на березі мальовничої Горині біля с.Річиця.
Майже три сотні наших пластунів та гості з Житомирщини взяли участь в масштабному квесті, де ми зайняли четверте місце з тринадцяти команд. Наша команда складалася з двох осередків “Володимирець” та “Вараш” і у нагороду отримала дуже смачні цукерки та надзвичайно потрібну для таборування сокиру. Квест складався з прикольних та цікавих завдань: ми стріляли з лука, та гвинтівки, змагалися у веслуванні на катамаранах, співали, грали в різні ігри, робили добрі справи, в’язали вузли, робили фотосесію та просто веселились.
На закриті табору двоє наших новаків Юрій Сясько та Дмитро Вишневський склали перед лавою новацьку обіцянку та додали до своїх одностроїв жовті хустинки. Звичайно, не обійшлося без дощу, але це не зіпсувало враження про табір.

пластунка Валерія Муравинець

Дякуємо організаторам свята за чудову нагоду побути серед пластового товариства. До цього доклали чималих зусиль комендант Тарас Владичук, бунчужний Андрій Шепелюк, а також  всі-всі, від кого залежав захід. Окрема подяка відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та управлінню освіти виконавчого комітету Вараської  міської ради за надане спорядження та транспорт для нашої делегації.