«Чорне море – українське море», такими словами розпочався пластовий табір станиці Білгород поблизу с. Лебедівка. У таборі взяли участь майже 200 чоловік з різних куточків України – Запоріжжя, Луцька, Донецької і Львівської областей, Тернополя, Житомира, а  наше місто представили аж дві організації – “Пласт” та “Ольбери”. Ми відразу поринули у насичену різними подіями, іграми, конкурсами програму табору, ну і, звісно, у солоні та привітні хвилі Чорного моря. Наша дружна команда вперше на цьому специфічному таборуванні, але відразу проявила активність та волю до перемог. У більшості видів змагань ми були першими, або в трійці переможців, чим викликали повагу “старожилів”, які приїздять туди біля десятка років. Табір був розташований на високому залісненому березі моря в затінку дубів, акацій, в‘язів та інших дерев та кущів, які притаманні півдню країни. Трохи дошкуляли комарики та інші невідомі кусючі комахи, а різні птахи поводили себе так, ніби це ми у них у гостях, морем плавали дельфіни та медузи, сновигали краби та рибки – природа Одещини вражала нас багатоманітністю. Згідно з вимогами до пластових таборів учасники самі під наглядом дорослих готували їсти, а вночі стояли на сторожі всього табору, також самостійно готували свої виступи, гуртувались у команди для участі в іграх.

Здається ще вчора учасники табору під гімн  піднімали військово-морський прапор України, а ось уже і час прощатись.  Оскільки ми їхали одними з перших, то навіть небо заплакало невеличким дощиком, а що вже й казати про дівчат – сум та сльози і відразу бажання знову їхати наступного року саме сюди.

Пластуни вдячні міському відділу у справах сім‘ї, молоді та спорту  за допомогу у поїздці. Окрема подяка волонтеру Соболєвій Людмилі, яка під час відпустки допомагала нашій команді.