“Уже традиційно, на пішохідному мосту річки Стир, відбулася загальноміська акція «Візьмемось за руки» за участю керівництва міста, представників органів місцевого самоврядування, Станиці Вараш Пласту – Національної скаутської організації України, громадськості міста. Під час акції проходили різноманітні конкурси та вікторини. В підтримку незабутньої події, коли 101 рік тому українці створили багатокілометровий ланцюг єднання, учасники заходу взялися за руки та об’єднали береги річки Стир живим ланцюгом. При цьому вони виконали Державний гімн України.” (з інформації на сайті міської ради)

Щороку 22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. І щороку вараські пластуни проводять власну акцію “У день Злуки тримаймося за руки”.
Зібравшись увечері біля мосту над річкою Стир, діти  грали в різні тематичні ігри, брали участь у цікавій історичній вікторині, отримували призи та з нетерпінням чекали самого об’єднання на мості. Лунала українська музика, яка тільки підігрівала патріотичний настрій цього заходу, у кожного гостя був прапор України та стрічка в національній барві над серцем.
На акцію завітали представники шкіл міста, БДЮТу, активісти, громадська організація “Ольбери”, депутати міської ради, що надало особливої атмосфери об’єднання, адже разом ми сила.
Завершенням заходу стало утворення живого ланцюга на мості: взявшись за руки, кожен наспівував гімн України, а після підіймав свій дух патріотичними висловами.
Також хочемо подякувати за надану допомогу та підтримку у проведенні заходу міському відділу молоді, який уже чотири роки підтримує нас в організації Акції.

пластунка Ада Телюк

__________________________________________________________________________________________________________

           Останніх вихідних січня гурток “Громислави” виїхав на зимову веломандрівочку по Волині. Було трошки вітряно, та ми побували у Підцаревичах, Колодіях, посмажили сало і задоволені повернулись в рідні домівки. 🙂