Не так сталося, як гадалося – COVID-19 перебив плани провести традиційно ЦП в червні…

Але краще в серпні, ніж ніколи – і вже кілька десятків дітей помили в Білому озері носи і ноги 🙂

Та про все за порядком:

Понеділок 17 серпня: розтаборування (намети, кухня), організація гуртків (знайомство, вибір назви), інструктажі з техніки безпеки, купання! Наразі маємо три повноцінних таборових гуртки: “Примари”, “Чугайстри” та “Фантастична п’ятірка”.

Варто відзначити, що для невеликої, але потужної, частини команди це вже був не перший день на озері – трохи непомітну, але необхідну роботу з облаштування та прибирання місця почали ще 15 серпня. Така діяльність зазвичай лишається “за кадром”, адже попрацювавши хочеться поніжитися на сонечку чи зануритися у воду.

Офіційно табір було відкрито вночі з 17 на 18 серпня. “Чому вночі?” запитаєте ви? “А чому б і ні?” – відповімо ми.

Вівторок дощовою погодою вніс корективи у заплановану програму – довелося активно попрацювати над захистом своїх домівок від води. Але все обійшлося – а всі негаразди дня розчиняться у теплі вечірньої ватри.

Ранок середи приніс святковий настрій, а легенький короткочасний дощик не зіпсував плани просушити речі після вчорашнього 😉

День проходить дуже насичено – шліфування туристської майстерності, квест у лісі, “збивання” команд, поїдання кавуна, заробляння грошей. А увечері потрібно розслабитися, як справжні йоги.

І звісно ж, насолодитися гарними краєвидами

 

Четвер приніс у гості “день самоврядування”. Діти пробували себе в ролі керівників табору, проводили заняття, спілкувалися, вчили пісні.

А після дощу – милувалися красою рідного краю

 

Хоча табір і добігає до завершення, та це ще не кінець 😉 – слідкуйте за нами!

Ці, та інші фото – в альбомі “Цвіт папороті 2020”

https://varash-rada.gov.ua/novini/4986-v-dbuvsya-tradits-jnij-mandr-vnij-plastovij-tab-r