Є місця і люди, до яких хочеться повертатися знову і знову…

Громадська організація Фонд молодіжних ініціатив “Крила” запросила вихованців пластових гуртків до участі у “Фестивалі водного туризму”, який відбувся 19-20 вересня в селі Олександрія Рівненської області.
Олександрія гостинно прийняла нас  найкращою осінньою погодою, було сонячно й навіть інколи спекотно, хоча вночі прохолодно та морозно. Фестиваль дав змогу вдосконалити свої вміння у веслування на байдарці, катамарані та SUP-борді. Відбулися відкриті змагання на водних дистанціях “Слалом”, “Естафета” + розвиваючі майстеркласи різного туристично-спортивного спрямування.
Наші пластуни активно і результативно взяли участь у всіх змаганнях. І, звичайно, привезли повний набір медалей та дипломів до свого міста: І місце – змаг “Орієнтування та туристичні навички” (команда “Вараш”, дорослі); ІІ місце – змаг “Орієнтування та туристичні навички” (команда “Громислави”); ІІІ місце – комплексні водні змагання (команда “Відьми”).
Вітаємо всіх з перемогою спортивного духу, дякуємо громадській організації “Крила” і з нетерпінням чекаємо наступних заходів.
керівник групи Людмила Соболєва