Осінь, холодно, та ще цей карантин… Але і серед похмурих днів є світлі, мов яскраве жовте листя, числа. Отже, 14-15 листопада на пластовій оселі «Волошки» вараським пластунам трапилась чудова нагода полинути у таборову атмосферу та здати точки своїх проб (так у Пласті називаються екзаменаційні листи з переліком необхідних вимог).   Дводенний вишкільний табір «Виклик 2.0» був організований Рівненською округою Пласту – НСОУ і промайнув, ніби мить.  Нас було поділено на чотири команди, які відразу після оригінального знайомства включились в активну роботу. На гутірках ми дізнавались, як створювати проєкти, як розпізнавати фейки, що таке  тайм менеджмент, медіаграмотність,  яка структура та історія Пласту, і головне – все це було грою, і все було поєднано з активними іграми (найбільш запам’ятались «хі-хо-ха» та «яйце»))). А ще ми співали пісні, преглядали ввечері фільм та брали участь у теренівці на перевірку пластових навичок.

За неповний день ми навчилися працювати в команді і, як підсумок, підготували чотири соціальні проєкти на актуальні для країни та суспільства теми: «Збереження лісів», «Проблеми безхатьків», «Безпритульні тварини» та «Незаконний видобуток бурштину».

Велика подяка проводу за їхнє ангельське терпіння, кухарям –  за смачну їжу, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради – за фінансування поїздки.

пластунка Богдана Гоштук

більше фото за посиланням:

https://photos.app.goo.gl/vrQrwgK9E8VdmzAK6