19 грудня це певне той день, якого з нетерпінням чекають всі діти, а подекуди, навіть дорослі. Прокидаючись, всі шукають подаруночки від Миколая, навіть ті, хто не вірить в нього.

Сьогодні вперше станиця Вараш відкрила двері Резиденції Святого Миколая. Таке дійство було заплановано для новаків, тобто дітей до 12 років. Всі знають, що Святий Миколай не приносить подарунки просто так, для того щоб щось отримати,  потрібно бути слухняним або ж робити добрі справи.

 

 

Наших учасників чекали невеличкі випробовування, перед ними постали завдання на кмітливість, спритність, чесність та вправність. Перше завдання треба відгадати загадки, далі дорогу до подарунка ускладнили заплутані сліди Святого Миколая, діти мали проскакати відрізок дороги, то на правій нозі, то на лівій. Дуже кумедно спостерігати за новаками, коли вони згадують де ліва нога, а де права.

Наступним кроком стала невеличка майстерка, вони отримали завдання: задекорувати новорічні іграшки, розфарбовані волоські горіхи та зірочки з газетних трубочок, маючи різні яскраві елементи декору. Тут кожен з учасників мав проявити свою вправність та фантазію, всі іграшки вийшли унікальними та різноманітними.

І звичайно, фінальним етапом для всіх була зустріч зі Святим Миколаєм. Однак, як вже згадували раніше, подарунок отримали лише ті, хто зробив хорошу справу. Тут нас діти дивували, хтось з них взяв участь у благодійних акціях, допомагав батькам, прибирав в кімнаті, сортував сміття, годував безпритульних тварин, а хтось приніс перелік гарних справ, які зробив протягом тижня. Слухати про такі речі було надзвичайно приємно.

День був надзвичайно насиченим та веселим. Всі йшли додому з посмішками та радістю в очах.

   

     

Автор статті ст. пл. Вікторія Радчук

Керівник гуртка «Юний пластун» ліцей №5

більше фото тут: https://photos.app.goo.gl/ioTj3mBnk7AZ1gd96