Між карантинними заходами цієї зими довелось пересуватись як не перебіжками, то по-пластунськи – адже через обмеження важко було щось творити. Та все ж ми взяли участь у ставшому вже традиційним і загальноміським заходом – Дні Соборності під час якого єднали два береги р.Стир, дві області, всю Україну. Непомітно промайнуло десять років від першої такої акції, організованої нами на пішохідному мості. Тоді участь взяли тільки пластуни з батьками, друзі та випадкові перехожі (перше фото, 22.01.2011).

Представники вараського Пласту 30-31 січня побували на окружному вишколі у Волошках, де відбувся інтелектуальний змаг  “Зоряні війни. Повернення”. Створена юнаками і юначками станиці Вараш команда,взяла участь у цій грі.

Лютий, хоч і короткий місяць, та теж не був без подій. Старше юнацтво організувало та провело для зацікавлених вишкіл впоряду (так називають пластуни стройову підготовку))). Комендантка вишколу “розХід” Соня Пасевич з командою зуміли втиснути в один світловий день доволі напружену і насичену програму – чого варті одні тільки гутірки про використання пластових палиць від інструктора Сашка Бутрима! Та й всі інші постарались на славу. Звісно, особлива подяка керівництву завжди гостинного до пластунів ліцею №5.
20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, ми взяли участь у мітингу де послухали виступи учасників Майдану, помолились за душі загиблих за наше мирне життя.