Цього року весна  дуже прохана, пластуни станиці Вараш аж зачекались. Адже з приходом тепла починається пора мандрів, пластових таборів, змагів, веломандрівок та багато іншого. Традиційним вже стало «Свято Весни», дводенна мандрівка за місто, подалі від домашніх завдань та звичного комфорту. Зважаючи на обмеження  всіляких заходів протягом року, це стало «ковтком свіжого повітря» –  метушня, гамір та знайомі обличчя довкола.

Приємною несподіванкою для всіх стала погода, адже прогноз погоди обіцяв  сильний дощ зі зливами, однак перед нами постали два прекрасних сонячних дні, якими ми сповна скористались.

Відкриття таборового сезону у цьому році проводилося у стилі магії, ідея була запозичена у відомої письменниці Джоан Роулінг. До участі зголосилось понад 40 учасників з усіх ліцеїв та гімназії Вараша. Всіх розділили на чотири гуртожитки: Грифіндор, Гафелпаф, Рейвенклов та Слизерин. Кожен гуртожиток отримав свій відповідний колір та тварину-символ.

Серед підготовлених проводом табору завдань були танці, майстерка, битва спимішками. Веселою розвагою для всіх стала теренова гра «Квідич», учасники виготовили для себе мітли з гілок та палиць, а замість звичного одного м’яча, на полі було аж чотири. Всі завдання точкувались, тобто кожен гуртожиток отримував відповідну кількість балів. А вночі на всіх чекало таємне завдання та нічне орієнтування, яке закінчилось  гарячим какао зі згущиком та, нарешті, сном у наметах.

Ранок неділі учасники провели на смузі перешкод; хтось робив це вперше, а хтось уже мав досвід. Але з завданням справились всі. Смачно пообідавши всі роз’їхались додому, з надіями та сподіваннями, якнайскоріше поїхати на наступний табір.

ГО «Станиця  Вараш Пласту – НСОУ» висловлює подяку Корень Олені Миколаївні за підтримку та допомогу з транспортом.

Автор статті                                                         комендант  Вікторія Радчук

Більше фото тут:

https://photos.app.goo.gl/6pejhvsHWXUZokXe6