З 1 по 7 липня 2021 року Божого 40 учасників та 20 інструкторів з Вараша, Львова та Омельянівки таборувались на березі славнозвісного, гліцеринового Білого озера. Важко передати словами чи світлинами пережиті сім днів проведених на таборі. Це було щось просто неймовірне: шалені дні з дощем, наповнені драйвом та позитивом, гарячі сонячні деньки, під промінням сонечка та тепло від щоденних ватр, які зігрівали теплом та затишком.

  

Впродовж семи днів ми навчились робити таборові споруди без цвяхів, маскуватись серед природи, веслувати на байдарках, співати нових пісень, їсти те, що дають, складати ватру та навчились розпалювати вогонь. Прихованою метою табору була співпраця, хотілося, після довгого карантину, нагадати учасникам з різних шкіл та класів, як працювати разом та навчитись слухати та чути думку інших.

Для шести юнаків та юначок цей табір запам’ятається на все життя, адже, під час нічного алярму вони, нарешті, склали пластову присягу. Ця ніч стала незабутньою, в нічній темряві серед друзів та під світло смолоскипів вони стали пластунами-учасниками, що відкриває перед ними двері до інших таборів.

        

Дуже хочу висловити слова вдячності інструкторам, які приїхали до нас та допомогли створити крутезний табір, а саме:  Наталці Радчук за майстерку, з твоєю допомогою учасники створили прекрасні обереги; інструкторам взводу спеціального спецпризначення військової частини 3045 Національної гвардії України за фантастичний день на смузі перешкод та гутірки про маскування та тактичну медицину, вам вдалось згуртувати учасників та допомогли їм подолати свої страхи; Наталці Сухачовій за подарунки та дуже бадьорі руханки щоранку; Володимиру Гільову за прекрасний день з байдарками та катамараном, завдяки вам пластуни змогли відчути себе частинкою команди і помилуватись видом озера «зсередини».

       

Звичайно найтепліші думки та слова подяки хочу сказати тим, хто допомагав мені творити та створювати програму, старші юнаки та юначки нашої станиці та Сеїк Анні-Марії, яка приїхала до нас зі Львова та привнесла в атмосферу табору музику та веселощі, звуки твоєї гітари ще довго будемо пам’ятати.

Особливу подяку хочу висловити департаменту культури, туризму, молоді та спорту за спорядження та фінансову підтримку, а також Олені Корень за підтримку та допомогу з доїздом, а також, хотілося б висловити слова вдячності привітним водіям.

На цьому наші пригоди не закінчуються!!! Дякую всім, що ви слідкуєте за нашим пластовим життям.

 

Автор статті: комендант табору Вікторія Радчук