За вікном голі дерева, холодне пронизливе повітря та дощові дні… А найголовніше, карантин, але нічого не завадить пластунам провести вражаючі вихідні. Дізнавшись про вишкіл “Виклик 3.0”, ми відразу ж заповнили зголошення. Отже, 6-7 листопада у пластовій оселі “Волошки” ми взяли участь у дводенному окружному вишколі.
Я гадаю, у кожного з наших батьків було хвилювання, адже ми їхали без супроводу та ще й рання дорога. Проте наша подорож відбулася без пригод, на щастя. До речі, нас за кілька днів до події поділили на гуртки та додали у групи, де ми вже мали декілька завдань: обговорити назви наших гуртків та зробити презентації представлення.
Приїхавши до пластової оселі, що в селі Волошки, ми детально познайомилися з кожним із учасників, загалом їх було 27. Ми прослухали велику кількість різноманітних гутірок: про історію та структуру Пласту, про кошторис, планування проєктів, і звісно ж, про екологічні проблеми та способи їх вирішення. Кожна гутірка мала якесь кінцеве завдання, яке ми виконували командою. Також програма була розбавлена різними цікавими іграми. Перший день був виснажливий, але дискотека ( в стилі “Хелловін”) в кінці дня змусила нас забути про втому. Другий день був не менш насиченим. На завершення у нас було “змагання” – це допомогло зрозуміти, як добре ми засвоїли матеріал та нашу можливість роботи в команді, результати оголосили на закритті. Маю надію, що здобута нами інформація та життєвий досвід допоможе нам стати розвідувачками, а з часом і вірлицями… Хочу подякувати проводу та інструкторам за їхню чудову роботу, та кухарям за смачно приготовлену їжу.
Без допомоги департаменту культури, молоді, туризму та спорту наша поїздка не відбулася б. Тому від усіх пластунів висловлюємо велику вдячність.

Авторка статті: пл. прих. Анастасія Кірченко